Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 13.03.2020 по 19.03.2020 за бактеріологічними показниками досліджено 15 проб, за санітарно-хімічними 27 проб, за паразитологічними 3 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 6 пробах у Кельменецькому районі.

Досліджено 6 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 9 проб за бактеріологічними та 1 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі у Сокирянському районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниці, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test