Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 13.09.2019 по 19.09.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 38 проб, за фізико-хімічними 29 проб, за паразитологічними  14 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у м. Чернівцях.
Досліджено 56 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 60 проб за мікробіологічними та 19 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах: по 1 пробі у Заставнівському, Глибоцькому та Новоселицькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому районі та в 2 пробах у Сторожинецькому районі.       

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

                  

 

НАВІГАЦІЯ