Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 13.10.2017 по 19.10.2017 за мікробіологічними досліджено 25 проб, за фізико-хімічними  26 проб та за паразитологічними показниками  20 проб.                                                    

Також, досліджено 69 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 60  проб за мікробіологічними та 48 проб за паразитологічними  показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі;  в 1 пробі у Заставнівському; в 2 пробах у Сторожинецькому районі та в 1 пробі  у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 4 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі; в 1 пробі у Кіцманському районі та в 2 пробах у Новоселицькому районі.                                                                                                             
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ