Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 14.06.2019 по 20.06.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 13 проб, за фізико-хімічними 19 проб, за паразитологічними  10 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в1 пробі у м. Чернівці.

Досліджено 91 проба води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 72 проби за мікробіологічними та 52 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 4 пробах: в 1 пробі у м. Чернівці та в 3 пробах у Заставнівському районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 3 пробах у Заставнівському районі; в 2 пробах у Глибоцькому районі та в 1 пробі у Сокирянському районі.  

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

НАВІГАЦІЯ