Моніторинг якості питної води
        

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 14.09.2018 по 20.09.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 45 проб, за санітарно-хімічними 68 проб та за паразитологічними 58 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 7 пробах у Кельменецькому районі.  За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 11 пробах у Кельменецькому районі.   
          Досліджено 38 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 67 проб за бактеріологічними та 29 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 4 пробах: в 1 пробі у Герцаївському районі та в 3 пробах у м. Чернівці.  За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 5 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі, по 1 пробі у Кельменецьком, Кіцманському районах та в м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.          

 

 

НАВІГАЦІЯ