Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 14.12.2018 по 20.12.2018 за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками досліджено по 31 пробі, та за паразитологічними 15 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.      
Досліджено 36 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 63 проби за бактеріологічними та 30 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 12 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 11 пробах у м. Чернівці, за фізико-хімічними показниками в 4  пробах: в 1 пробі  у Глибоцькому районі та в 3 пробах у м. Чернівці.

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

НАВІГАЦІЯ