Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 15.02.2019 по 21.02.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 22 проби, за фізико-хімічними 25 проб, за паразитологічними 6 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Кельменецькому районі та в 1 пробі у Вижницькому районі. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.     

Досліджено 56 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 61 проба за мікробіологічними та 41 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 4 пробах у Сторожинецькому районі, по 1 пробі у Вижницькому та Глибоцькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 5 пробах: в 4 пробах у Сторожинецькому районі та в 1 пробі у Глибоцькому районі.    

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ