Моніторинг якості питної води.


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 15.06.2018 по 21.06.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 28 проб, за фізико-хімічними 30 проб та за паразитологічними 13 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах : в 2 пробах у Сокирянському районі та в 1 пробі у м. Чернівці.

Також, досліджено 140 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 141  проба  за мікробіологічними та 123 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 13 пробах: в 2 пробах у Сторожинецькому районі; по 1 пробі у      Путильському, Новоселицькому та Герцаївському районах; в 3 пробах у Заставнівському районі  та в 5 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 6 пробах: в 2 пробах у Заставнівському  районі та по 1 пробі у Путильському, Кіцманському, Герцаївському районах та у м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

 

НАВІГАЦІЯ