Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 15.09.2017 по 21.09.2017 за мікробіологічними досліджено 8 проб, за фізико-хімічними – 5 проби та за паразитологічними показниками   6 проби.  

Також, досліджено 178 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 182  проби за мікробіологічними та 178 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 12 пробах: в 8 пробах у Заставнівському   районі    та в 4 пробах у м.Чернівці . За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 9 пробах: у 3 пробах в Заставнівському   районі, в 1 пробі в Герцаївському районі та в 5 пробах у м.Чернівці.                                                                                                             

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

НАВІГАЦІЯ