Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 15.12.2017 по 21.12.2017 за мікробіологічними  показниками досліджено 22 проби, за фізико-хімічними показниками  14 проб та за паразитологічними показниками 10 проб.

Також, досліджено 200 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 139  проб за мікробіологічними показниками та 111 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 4 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 7 пробах: в 4 пробах в Глибоцькому районі, в 1 пробі в Новоселицькому районі та в 2 пробах  у м. Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   
   

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ