Моніторинг якості питної води.


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 16.03.2018 по 22.03.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 32 проби, за фізико-хімічними 35 проб та за паразитологічними 19 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними  та мікробіологічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.             
Також, досліджено 123 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 113 проб за мікробіологічними та 98 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень   виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 11 пробах: в 1 пробі у Заставнівському районі, в 1 пробі у Сокирянському районі, в 4 пробах у Сторожинецькому районі, в 1 пробі у Кіцманському районі та в 4 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилень в 6 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі, в 1 пробі у Сторожинецькому районі та в 4 пробах у м. Чернівці.           

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ