Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 13.07.2018 по 19.07.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 18 проб, за фізико-хімічними 22 проби та за паразитологічними 8 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Кельменецькому районі та у м. Чернівці.          
Досліджено 76 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 71 проба за мікробіологічними та 47 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах:  в 1 пробі у Сторожинецькому  районі та в 2 пробах у м. Чернівці.  
За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ