Моніторинг якості питної води

        З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 17.08.2018 по 22.08.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 26 проб, за фізико-хімічними 23 проби та за паразитологічними 11 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Глибоцькому та Сокирянському районах. За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 1 пробі у Глибоцькому районі.

Досліджено 138 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 143 проби за мікробіологічними та 132 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 12 пробах: в 6 пробах у Вижницькому районі; по 2 проби у Сторожинецькому та Новоселицькому районах; по 1 пробі у Сокирянському районі та в м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 8 пробах: по 2 проби у  Сторожинецькому та Заставнівському районах та в 4 пробах у Вижницькому районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ