Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 16.08.2019 по 22.08.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 64 проби, за фізико-хімічними 66 проб, за паразитологічними  9 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 10 пробах у Кельменецькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 8 пробах у Кельменецькому районі.

Досліджено 109 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 105 проб за мікробіологічними та 44 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 10 пробах: по 4 проби у Сторожинецькому та Новоселицькому районах; по 1 пробі у Глибоцькому районі та у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 16 пробах: в 8 пробах у Сторожинецькому районі; в 5 пробах у Новоселицькому районі; по 1 пробі у Глибоцькому, Сторожинецькому та Заставнівському районах.     

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.           

          

 

 

НАВІГАЦІЯ