Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 16.11.2018 по 22.11.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 17 проб, за санітарно-хімічними 16 проб та за паразитологічними 8 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.  

Досліджено 66 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 83 проби за бактеріологічними та 31 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 15 пробах: в 1 пробі у Вижницькому, в 2 пробах у Глибоцькому, в 6 пробах у Сторожинецькому та у 6 пробах у Кіцманському районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 9 пробах: у 7 пробах у Сторожинецькому районі та у 2 пробах у м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

          

 

 

НАВІГАЦІЯ