Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 17.01.2020 по 23.01.2020 за мікробіологічними показниками досліджено 14 проб та фізико-хімічними показниками досліджено 18 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 20 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 23 проби за мікробіологічними та 4 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі та по 1 пробі у Заставнівському, Кельменецькому районах та у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі та в 1 пробі у Кельменецькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми