Моніторинг якості питної води

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 17.05.2019 по 23.05.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 50 проб, за фізико-хімічними 47 проб, за паразитологічними 18 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.
       Досліджено 123 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 130 проб за мікробіологічними та 85 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 27 пробах: в 1 пробі у Хотинському районі; в 22 пробах у Заставнівському  районі та по 2 проби у Глибоцькому та Кіцманському районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками 15 пробах: в 5 пробах у Заставнівському районі, в 4 пробах у Сторожинецькому районі; по 1 пробі у Хотинському та Кіцманському районах та по 2 проби у Глибоцькому районі та в  м.Чернівцях.    

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

 

НАВІГАЦІЯ