Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 18.01.2019 по 25.01.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 29 проб, за фізико-хімічними 29 проб, за паразитологічними 9 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.     

Досліджено 42 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 47 проб за мікробіологічними та 19 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі в Глибоцькому та Новоселицькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Сторожинецькому районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ