Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 18.10.2019 по 24.10.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 21 пробу, за фізико-хімічними 19 проб, за паразитологічними  2 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах у Кельменецькому районі.

Досліджено 117 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 132 проби за мікробіологічними та 71 пробу за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 12 пробах: в 3 пробах у Глибоцькому районі; в 7 пробах у Сторожинецькому районі ; по 1 пробі у Новоселицькому районі та у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 17 пробах: в 4 пробах у Глибоцькому районі; в 1 пробі у м. Чернівцях; по 6 проб у Сторожинецькому та Заставнівському районах.       

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми