Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 19.01.2018 по 25.01.2018 за мікробіологічними  показниками досліджено 7 проб води, за фізико-хімічними показниками  7 проб та за паразитологічними  показниками 2 проби.                  
Також, досліджено 37 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 32  проби за мікробіологічними показниками та 25 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 2 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому  районі та в 1 пробі у Глибоцькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ