Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 19.05.2017 по 25.05.2017 на бактеріологічні показники досліджено 72 проби, за фізико-хімічними  показниками – 63 проби та на паразитологічні показники – 26 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за бактеріологічними показниками у 5 пробах: 4 проби в Новоселицькому районі та 1 проба в м.Чернівці.                                                                                                         

Також досліджено 243 проби води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 276 проб на бактеріологічні показники та 98 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі  з громадської криниці в  Сокирянському  районі. 

Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 17 пробах : 1 проба з громадської криниці в Заставнівському  районі; 1 проба з локального водопроводу у Заставнівському районі; 2 проби з локального водопроводу в Сторожинецькому районі; 13  проб  з індивідуальних криниць в Сторожинецькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

НАВІГАЦІЯ