Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 19.07.2019 по 25.07.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 12 проб, за фізико-хімічними 15 проб, за паразитологічними  2 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 3 пробах у Кельменецькому районі. 
         Досліджено 17 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 21 проба за мікробіологічними та 6 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками по 1 пробі у Вижницькому районі та м. Чернівці.  

          

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

 

НАВІГАЦІЯ