Моніторинг якості питної води

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 19.10.2018 по 25.10.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 42 проби, за санітарно-хімічними 35 проб та за паразитологічними 10 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.      
          Досліджено 75 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 87 проб за бактеріологічними та 51 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 8 пробах: по 2 проби у Заставнівському та Глибоцькому районах; в 4 пробах у Сторожинецькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 4 пробах: в 3 пробах у Сторожинецькому районі та в 1 пробі у м. Чернівці. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за паразитологічними показниками в 1 пробі у Сторожинецькому районі.

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ