Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 20.04.2018 по 26.04.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 32 проби, за фізико-хімічними 36 проб та за паразитологічними 23 проби. За результатами лабораторних досліджень за фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 3 пробах у Кельмецькому районі.

Також, досліджено 136 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 130  проб за мікробіологічними та 96 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень   виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 12 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому  районі; в 1 пробі у Герцаївському районі; в 1 пробі у Новоселицькому районі; в 5 пробах у Сторожинецькому районі; в 1 пробі у Застанівському  районі та в 2 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 9 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому районі; в 2 пробах у Кіцманському районі; в 3 пробах у Сторожинецькому районі та в 2 пробах  у м. Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

         

 

НАВІГАЦІЯ