Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 21.06.2019 по 26.06.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 66 проб, за фізико-хімічними 11 проб, за паразитологічними  5 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 107 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 110 проб за мікробіологічними та 81 пробу за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 4 пробах: по 2 проби у Хотинському та Сторожинецькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 7 пробах: в 3 пробах у Сторожинецькому районі; в 2 пробах у Хотинському  районі та по 1 пробі у Сторожинецькому районі та в м. Чернівці.  
За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ