Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 20.07.2018 по 26.07.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 7 проб, за фізико-хімічними 6 проб та за паразитологічними 3 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.    
Досліджено 53 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 53 проби за мікробіологічними та 35 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 7 пробах:  в 1 пробі у Хотинському районі, та по 2 проби у Вижницькому, Заставнівському районах та в м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 9 пробах: по 1 пробі у  Вижницькому, Хотинькому, Новоселицькому  та Глибоцькому районах, в 3 пробах у Заставнівському районі та в 2 пробах у м. Чернівці.   
За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

  

 

НАВІГАЦІЯ