Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 20.09.2019 по 26.09.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 17 проб, за фізико-хімічними 18 проб, за паразитологічними  9 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Сокирянському районі.
Досліджено 23 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 22 проби за мікробіологічними та 16 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Глибоцькому районі та в м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Глибоцькому районі.       

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми