Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 17.02.2017 по 23.02.2017 на бактеріологічні показники досліджено 12 проб, за фізико-хімічними  показниками - 10 проб та на паразитологічні показники – 11 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено 1 відхилення  за бактеріологічними показниками в Сокирянському районі.                                                                                                           
Також досліджено 296 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 236 проб на бактеріологічні показники та 185 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення  за фізико-хімічними показниками в 3 пробах з громадських криниць, за бактеріологічними показниками в 3 пробах з громадських криниць та  3 пробах з індивідуальних криниць в Глибоцькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        

 

 

 

НАВІГАЦІЯ