Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 21.02.2020 по 27.02.2020 за бактеріологічними показниками досліджено 22 проби, за санітарно-хімічними 14 проб, за паразитологічними 7 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Кельменецькому та Хотинському районах.

Досліджено 62 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 72 проби за бактеріологічними та 9 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 4 пробах: по 2 проби у Новоселицькому районі та у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 9 пробах: в 5 пробах у Глибоцькому районі та по 1 пробі у Вижницькому, Кіцманському, Сторожинецькому районах та у м. Чернівцях.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test