Моніторинг якості питної води
        

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 21.09.2018 по 28.09.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 45 проб, за санітарно-хімічними 30 проб та за паразитологічними 20 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.      
          Досліджено 59 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 64 проби за бактеріологічними та 13 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 16 пробах: в 1 пробі у Вижницькому; по 3 проби у Заставнівському, Новоселицькому   районах; в 2 пробах у Глибоцькому районі; в 6 пробах у Сторожинецькому районі та в 1 пробі у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 6 пробах: в 3 пробах у Сторожинецькому районі, по 1 пробі у Заставнівському, Вижницькому районах та в м. Чернівці.

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ