Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 21.03.2019 по 28.03.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 25 проб, за фізико-хімічними 29 проб, за паразитологічними 9 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі води у Заставнівському районі.

Досліджено 104 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 102 проби за мікробіологічними та 88 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 5 пробах: в 2 пробах у Путильському районі та по 1 пробі у Новоселицькому, Глибоцькому районах та у м. Чернівці. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 9 пробах: в 6 пробах у Заставнівському районі та по 1 пробі у Кельменецькому, Глибоцькому районах та у м. Чернівці.    

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.           

 

 

НАВІГАЦІЯ