Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 22.09.2017 по 28.09.2017 за мікробіологічними досліджено 20 проб, за фізико-хімічними  22 проби та за паразитологічними показниками   18 проб.  За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.                                                                                       

Також, досліджено 59 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 75  проб за мікробіологічними та 40 проб за паразитологічними  показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 8 пробах: в 1 пробі у Заставнівському   районі, в 3 пробах у Сторожинецькому районі, в 2 пробах у Кельменецькому районі    та в 2 пробах у м.Чернівці . За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 4 пробах: в 2 пробах у Сторожинецькому районі  та в 2 пробах у м.Чернівці.                                                                                                             
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ