Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 22.11.2019 по 28.11.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 18 проб, за фізико-хімічними 17 проб, за паразитологічними  9 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 54 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками та 31 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 4 пробах: в 2 пробах у м. Чернівцях та по 1 пробі у Новоселицькому та Глибоцькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 8 пробах: в 3 пробах у Заставнівському районі, в 1 пробі у Кіцманському районі та по 2 проби у  Глибоцькому районі та у м. Чернівцях.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми