Моніторинг якості питної води

У межах проведення моніторингу на території  Чернівецької області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження з об’єктів навколишнього середовища.

Здійснено дослідження проб води централізованого водопостачання за  період з 20.01 – 26.01.2017р. на бактеріологічні показники-5 проб, за фізико-хімічними показниками-5 проб та на паразитологічні показники – 1 проба.

Також досліджено 124 проби води з криниць на фізико-хімічні показники, 126 проб на бактеріологічні показники та 114 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками  в 1 пробі: 1 проба в Сторожинецькому районі. Також виявлено відхилення в 2 пробах за бактеріологічними показниками: 1 проба в Новоселицькому районі та 1 проба в Сокирянському районі.

За результатами досліджень надаються пропозиції,  зокрема щодо очищення та дезінфекції криниць. Пропонуються контрольні дослідження.        

         

 

 

НАВІГАЦІЯ