Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 23.06.2017 по 29.06.2017 на бактеріологічні показники досліджено 46 проб, за фізико-хімічними  показниками – 43 проби та на паразитологічні показники – 15 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 2 пробах  у Глибоцькому районі.                                                                                                         
Також досліджено 62 проби води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 46 проб на бактеріологічні показники та 36 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками у 1 пробі з індивідуальної криниці в  Сторожинецькому районі , у 1 пробі у Вижницькому районі та у 1 пробі в м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

НАВІГАЦІЯ