Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 23.08.2019 по 29.08.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 25 проб, за фізико-хімічними 22 проби, за паразитологічними  2 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 5 пробах у Кельменецькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах у Кельменецькому районі.

Досліджено 115 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 119 проб за мікробіологічними та 29 проб за паразитологічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 18 пробах: по 5 пробах у Сторожинецькому районі; в 10 пробах у Новоселицькому районі та в 3 пробах у Глибоцькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 27 пробах: в 8 пробах у Сторожинецькому районі; в 10 пробах у Новоселицькому районі; в 3 пробах у Глибоцькому районі; в 4 пробах у Путильському районі  та по 1 пробі у Герцаївському районі та у м. Чернівцях.     

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

 

НАВІГАЦІЯ