Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 21.07.2017 по 27.07.2017 на бактеріологічні показники досліджено 11 проб, за фізико-хімічними показниками – 21 пробу та на паразитологічні показники 15 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі та за фізико-хімічними показниками в 6 пробах у Сокирянському районі. 

Також досліджено 816 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 405 проб на бактеріологічні показники та 240 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками у 24 пробах : 22 проби  з громадських криниць у Сокирянському  районі; 2 проби з індивідуальних криниць у Заставнівському районі . Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 36 пробах : 1 проба з індивідуальної криниці у Кіцманському  районі; 4 проби з індивідуальних криниць у  Заставнівському районі; 31 проба з громадських криниць у Сокирянському  районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ