Моніторинг якості питної води
        

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 27.08.2018 по 30.08.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 62 проби, за санітарно-хімічними 57 проб та за паразитологічними 52 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 13 пробах, за санітарно-хімічними - в 14 пробах води у Вижницькому районі.  

Досліджено 139 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 139 проб за бактеріологічними та 92 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 20 пробах: в 15 пробах у Сторожинецькому районі; 2 пробах у Хотинському районі; по 1 пробі у Новоселицькому, Глибоцькому районах та м.Чернівці. За санітарно-хімічними показниками виявлено відхилення в 16 пробах: у 12 пробах у Сторожинецькому районі; 2 пробах  у  Хотинському районі; по 1 пробі у Новоселицькому та Глибоцькому районах.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

НАВІГАЦІЯ