Про результати моніторингових досліджень якості води
водойм в межах місць масового відпочинку населення

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм в межах місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області в літній період 2022 року проводяться моніторингові лабораторні дослідження  з 11 місць масового відпочинку, у тому числі з 4 пляжів, які мають офіційний статус («Чернівецький міський пляж»  вул. Донбасівська, 5 м.Чернівці, ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала).
Із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 81 пробу води водойм за санітарно-хімічними,  бактеріологічними та паразитологічними показниками; 34 проби за вірусологічними показниками та 53 проби на наявність холероподібних вібріонів. Впродовж зазначеного періоду, відхилення від санітарних вимог були виявлені у 6 зразках проб води  відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул. Донбасівській, 5, за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП). 
За поточний тиждень, за результатами лабораторних досліджень проб води водойм в межах зазначених вище місць масового відпочинку населення, відхилення від санітарних вимог не виявлено.
Моніторингові дослідження якості води водойм в межах місць масового відпочинку населення області  продовжуються.

 

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test