Про результати моніторингових досліджень якості води
водойм в межах місць масового відпочинку населення

З метою гігієнічної оцінки безпечності води водойм в межах місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області в літній період 2022 року проводяться моніторингові лабораторні дослідження  з 11 місць масового відпочинку, у тому числі з 4 пляжів, які мають офіційний статус («Чернівецький міський пляж»  вул. Донбасівська, 5 м.Чернівці, ТРК «Сонячна долина – 2» (лижна траса), «Сонячний берег» в с.Бояни та бази відпочинку ТРК «Хвиля» в с. Магала).
Із зазначених вище місць масового відпочинку населення, досліджено 91 пробу води водойм за санітарно-хімічними,  бактеріологічними та паразитологічними показниками; 37 проб за вірусологічними показниками та  63 проби на наявність холероподібних вібріонів. Впродовж зазначеного періоду, відхилення від санітарних вимог були виявлені у 9 зразках проб води  відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул. Донбасівській, 5, за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП). 
За поточний тиждень (22.08.2022 р.), відхилення від санітарних вимог за бактеріологічними показниками (індекс ЛКП) були виявлені у 3 зразках проб води  відібраних в межах «Чернівецького міського пляжу» по вул. Донбасівській, 5.
Моніторингові дослідження якості води водойм в межах місць масового відпочинку населення області  продовжуються.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми
New web-site test