Оперативна інформація щодо призупинення навчально-виховного
процесу
в Хряцьківському НВК Герцаївського району

Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» та заклади охорони здоров’я проводять рутинний епідеміологічний нагляд за гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ).

За даними оперативного щотижневого епідеміологічного аналізу стану захворюваності ГРВІ, у Чернівецькій області за 3 тиждень 2020 року зареєстровано 3375 випадків ГРВІ, з яких 2084 - діти. Інтенсивний показник захворюваності знаходиться нижче епідемічного порогу, рівень інтенсивності епідемічного процесу захворюваності ГРВІ є низьким.

Однак у Хряцьківському НВК Герцаївського району виявлено відсутність 23,7% учнів з приводу захворюваності на ГРВІ. У зв’язку з чим у Хряцьківському НВК Герцаївського району рішенням позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Герцаївської районної державної адміністрації від 21.01.2020 прийнято рішення про призупинення навчально-виховного процесу з 22.01.2020 по 26.01.2020.

Водночас, у Чернівецькій області проводяться організаційні, профілактичні та протиепідемічні заходи, відповідно до «Комплексного плану з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення на території Чернівецької області в епідемічний сезон 2019-2020 років», який затверджено 3 вересня 2019 року в. о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Довідково: рішення про призупинення навчально-виховного процесу приймають місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування в разі виявлення 20% і більше відсутніх дітей з приводу захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей в одному класі (групі) від чисельності класу (групи).

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми